A A A zmień czcionkę
zmień kontrast

Wieruszowski Dom Kultury

Odwiedź nas
ul. Rynek 8/9, Wieruszów
Zadzwoń do nas
tel. 62 784 10 80

Aktualności

ŻARCIE NA WSPARCIE

ŻARCIE NA WSPARCIE

13 czerwca(sobota)
,,ŻARCIE NA WSPARCIE"
JEDZIEMY Z JEDZENIEM!
No i jak Kochani!? Wypieki wypaliły?! Jasne, że tak. Okazuje się, że ludzie są głodni takich akcji, które dają siłę Wojtusiowi. Szykujemy się więc na następną. Tym razem rozszerzamy działania na całą kuchnię polską i światową też. Placki, bigosy, żurki, placki ziemniaczane, bakłażany, chleb ze smalcem, naleśniki, kapuśniaki, , sałatki, kotlety, kartacze, kluski, pierogi ruskie, ryby greckie i co tam Wam jeszcze do głowy przyjdzie, czy do gara wpadnie będziecie mogli zakupić od kół gospodyń wiejskich 13 czerwca!
Wszelkiego rodzaju zapytania i zgłoszenia ślijcie poprzez Facebooka do KGW Wyszanów, Wieruszowski Dom Kultury lub Gmina Wieruszów.
Robimy tak jak zwykle, czyli przede wszystkim smacznie, po czym 12 czerwca w piątek od godziny 9.00 do 21.00 ciasta i słodkości zwozimy do sali OSP w Wyszanowie przy ulicy Szkolnej.
Stamtąd od soboty rano 13 czerwca całe Wasze pyszności powędrują na stanowiska w Wieruszowie posilając Mieszkańców i zasilając konto Wojtka Howisa z Galewic.
Jeśli nie umiecie piec, ale chcecie wspomóc naszą akcję zakupem produktów czy opakowań będziemy bardzo wdzięczni. Tym sposobem pomnożymy każdą złotówkę na rzecz Wojtusia!
PRZYJEDŹCIE I POJEDZCIE!

SMACZNEGO!

powrót