A A A zmień czcionkę
zmień kontrast

Wieruszowski Dom Kultury

Odwiedź nas
ul. Rynek 8/9, Wieruszów 98-400
Zadzwoń do nas
tel. 62 784 10 80

Aktualności

XX Powiatowe Prezentacje Teatrów

XX Powiatowe Prezentacje Teatrów
Drodzy Państwo!

  Kolejny raz podejmujemy próbę zrealizowania XX Powiatowych Prezentacji Teatralnych. Tym razem postanowiliśmy zmienić formę i zamiast konfrontacji na scenie Wieruszowskiego Domu Kultury, każdy zespół teatralny nagra swój przygotowany spektakl i dostarczy go na nośniku cyfrowym do WDK.

  Przed Wami nie lada wyzwanie. Dlatego tym goręcej dziękujemy tym, którzy od lat uczestniczą w prezentacjach szlifując swój kunszt aktorski i reżyserski i zapraszamy nowych odważnych aktorów.
 
  Praca nad sztuką teatralną rozwija umiejętności artystyczne. Młodzież uczy się obycia scenicznego, jest bardziej otwarta na nowe wyzwania. A przygoda ze sztuką, mamy nadzieję, pozostanie w ich pamięci na długie lata ... i z przyjemnością będą ją wielokrotnie wspominać. :)
 
  Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do końca października 2021 r. a nagrane spektakle teatralne powinny do nas dotrzeć do 20 listopada 2021r.
 
  Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w prezentacjach. W załączniku do pobrania: karta zgłoszeń, regulamin konkursu oraz klauzula RODO.

Klauzula RODO ---> KLIK

Regulamin ---> KLIK 

Karta zgłoszeniowa ---> KLIK  powrót