A A A zmień czcionkę
zmień kontrast

Wieruszowski Dom Kultury

Odwiedź nas
ul. Rynek 8/9, Wieruszów
Zadzwoń do nas
tel. 62 784 10 80

Aktualności

Konkurs dla DJ- DJ MONIUSZKO

Konkurs dla DJ- DJ MONIUSZKO10 minut czy 20 minut????
zmieniamy czas trawania utworu!!! do 20 minut!

Konkurs na set; DJ Moniuszko


 

Dj'e i miłośnicy muzyki klubowej, szykujcie się na totalny mix muzyczny! Mamy dla was konkurs muzyczny, który właściwie nie ma prawa się wydarzyć ale wierzymy i udowodnimy że:

Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi”

Powstała idea konkursu łącząca muzykę Moniuszki z muzyką klubową. To konkurs tylko dla ludzi z zacięciem DJ'ejskim. Niech poczciwy Moniuszko dostanie swoje miejsce na imprezach, techno party, weselu i innych. Nich trafi pod strzechy!

Konkurs adresowany do wszystkich DJ świata, którzy zaczynają przygodę z dj"ingiem albo chcą się pobawić formą muzyczną. Przepis na konkurs jest prosty: z gotowych piosenek trzeba złożyć set, który stworzy jeden utwór, z wykorzystaniem muzyki Moniuszki.

Nadesłane sety odsłuchiwać będzie DNF.

- producent muzyczny, którego od kilku lat możemy usłyszeć w polskich klubach – jego talent doceniają również zagraniczni artyści i wytwórnie. Miliony odtworzeń w takich serwisach jak YouTube i Spotify. Jego utwór “SICK”, został zagrany na największych festiwalach świata m.in. Ultra Music Festival przez legendarnego Tiesto.
Mamy nadzieje że otworzy wasze umysły na eksperymenty z dźwiękiem!

Sety będą oceniane subiektywnie, nie da się ich niczym zmierzyć.

Autorzy trzech wybranych setów, wezmą udział w audycji na żywo na fb: na platformie fb gdzie crosspostowac będą : Express Event-producet audycji, tugazeta.pl, Gmina Wieruszów, WDK. Utwory będą opublikowane w audycji w radio Ziemi Wieluńskiej, Radio Łódz, tugazeta.pl.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i zgarnąć 500 zł, 300 zł i 200 zł na zachcianki.

Temat konkursu „DJ Moniuszko”.

- Złożenie z gotowych piosenek, setu tworzącego jeden utwór.

- Przygotowanie setu łączącego różne klimaty muzyczne, zmiksowane według autorskiego pomysłu z wykorzystaniem muzyki Stanisława Moniuszki. Set musi zawierać minimum 4 różne utwory Stanisława Moniuszki.

- Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przestrzegania limitu czasowego jeden

set-20 minut.

- Tytuł prezentowanego utworu musi w części nawiązywać do twórczości Stanisława Moniuszki. Dopuszcza się dowolną interpretację tytułu.

- Jeden uczestnik składa jedną prace.

- Gotowy set w formacje mp3 należy przesłać na adres wdk@wdkwieruszow.pl do dnia 25 sierpnia 2019 r. z tytułem maila, „DJ Moniuszko” lub dostarczyć bezpośrednio do Wieruszowski Dom Kultury.

 

Wasze działania wspomagają: tugazeta.pl, Gmina Wieruszów, Promuje Łódzkie, Radio Łódz, Łódzki Dom Kultury i pomysłodawca projektu Wieruszowski Dom Kultury.

Projekt „Dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego”

REGULAMIN KONKURSU W ZAŁĄCZNIKU
KARTA ZGŁOSZENIA- W ZAŁĄCZNIKU  

Pliki do pobrania


powrót