A A A zmień czcionkę
zmień kontrast

Wieruszowski Dom Kultury

Odwiedź nas
ul. Rynek 8/9, Wieruszów
Zadzwoń do nas
tel. 62 784 10 80

Aktualności

Koncert muzyki klasycznej w WDK

Koncert muzyki klasycznej w WDK

Wieruszowski Dom Kultury zaprasza na nawiązującą do wiedeńskiej tradycji gali koncertów noworocznych, odbywających się w Wiedniu i Nowym Jorku, Galę Noworoczną Koncert Straussa, która odbędzie się 19 stycznia o godz. 18:00.

Do ojczyzny walca oraz polki, prezentując niezwykły kunszt wokalny, słuchaczy przeniosą znamienite kompozycje w wykonaniu światowej klasy Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO, baletu & Solistów Grupy QuattroVoce, kreując tym samym najwspanialsze światowe duety miłosne.
Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek. Niespodzianką wieczoru będą światowe przeboje z repertuaru A. Bocelli, grupy Il Divo i Canadian Tenors w wykonaniu Światowych Głosów grupy QuattroVoci. Cena biletow 70 zł
- Zapraszamy.

Galeria

powrót