Wieruszowski Dom Kultury
A A A zmień czcionkę
zmień kontrast

Wieruszowski Dom Kultury

Wieruszowski Dom Kultury Wieruszowski Dom Kultury

Aktualności

Bal karnawałowy  dla dzieci. relacja.

Bal karnawałowy dla dzieci. relacja.
 

W sobotni wieczór(10.02) w Wieruszowski Dom Kultury odbył się Dziecięcy Bal Karnawałowy, który mógłby konkurować z najbardziej światowymi wielkimi balami

Dzieci pojawiły się w cudownych strojach, genialnych nastrojach! Były tańce poważne i wygłupiańce, konkursy, słodkości i występy Klub Tańca "Madar". W roli wodzireja wystąpiła ciotka Karolcia, która sprawiła, że chyba bolą was nogi! Szalona ciotka „umie w bal”.

Byli z nami fantastyczni wolontariusze z Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie i to oni sprawili, że każde dziecko mogło się czuć wyjątkowo. Tak, to oni malowali wasze twarze, tańczyli z wami i pomagali wykonać kartki serduszkowe!

Miłym akcentem była gorąca czekolada z piankami ufundowana przez wieruszowską firmę Thermo System. Można było uzupełnić spadający cukier od intensywnych tańców i na nowo zasilić taneczną energie!

Dzieci bawiły się świetnie!

Imprezę dla Was współtworzyli:

Stowarzyszenie Integracyjne "Klub Otwartych Serc", WTZ Wieruszów

wolontariusze: Oliwia Kuleta, Magdalena Kusiak, Malwina Konat, Natalia Glapa, Natalia Głowacz, Otylia Rybak, Agnieszka Baberowska, Wiktoria Włodarczyk, Magdalena Romanowska, Oliwier Semba, Aleksandra Brylak, Zuzanna Figiel

Firma Thermo System

Wodzirej: Karolina Janelt Animator

Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

oraz Wieruszowski Dom Kultury

Dziękujemy, że byliście z nami!


Galeria

powrót